Hava Kompresör Nem Su Trap Filtresi Regülatörü Ayırıcı & Montaj Bağlantı

Yeni

₺96.86

açıklama:
hava Kompresör Nem Su Trap Filtresi Regülatörü Ayırıcı & Montaj Bağlantı
bu kompresör yağ-su ayırıcı olduğunu, bir pnömatik sistem için dekompresyon ve birikim basınç kontrol elemanı. emme gaz kelebeği dekompresyon kullanır, kuvvet dengesi ve taşma regülatörü tarafından. gaz hattı basınç değiştirmek, İlk el tekerlek çekin, ve sonra almak için herhangi bir basınç plastik el çarkı arabuluculuk aracılığıyla önceden belirlenmiş bir aralık içinde. basıncı artırmak için saat yönünde ve saat yönünün tersine basıncı azaltmak.
ışık ve küçük tasarım, kolay kurulum, çeşitli kurulum ortamlar için uygundur. istikrarlı performans ve dayanıklılık. şartname:
malzeme: Yüksek mukavemetli alüminyum boyutu: resim gösterildiği Gibi filtreleme sınıf: 40 maksimum çalışma basıncı: 1.5-8kgf/c & #13217; çalışma sıcaklığı:-20-70 & #8451; drenaj kase kapasitesi: 55 ML yağ kase kapasitesi: 110 ML nasıl kullanılır:
1. kullanmadan Önce dikkat bileşenleri nakliye sırasında hasar olup olmadığını kontrol edin, bağlantı üye gevşek olduğunu, ve sonra yüklemek ve kullanımı. 2. When vücut üzerinde kurulum yönü ok ile tutarlıdır hava akımı, ve diş ve doğru türünü unutmayın aldı bir dikey pozisyon korumak.
3. Use vana veya filtre regülatörü, regülatör ilk düğmeyi saat yönünde yukarı çekin gerekir, basınç yükselir, döndürür yönünün tersine, basınç düşüşü, düzeltilmiş istenen basınç, basın regülatörü düğmesini kilitli devlet 4. The filtre tahliye vanası, zaman hiçbir hava basıncı, guaj su otomatik olarak. hava basıncı olduğunda yukarı itmek için drenaj sütun, su deşarj, drenaj tamamlandıktan sonra, drenaj sütun açmak, sütunun otomatik olarak atılır boşa, drenaj sonu, su seviyesi üst sınırı aştığında, lütfen hemen tahliye, aksi takdirde neden olumsuz nem alma. 5. mist kullanırken, atlamak gerekir ilk sıfır yakıt vana iğne, iğne saat yönünde döndürülür, damla miktarını azaltmak, dönme yönünün tersine iğne vana, damla hacmi artar ve sonra sonra ihtiyaca göre uygun bir havalandırma ayarlanabilir pozisyon bakım: 1. Temiz veya filtreyi değiştirin, filtreyi kaldırmak, içeriden dışarıya bir hava tabancası darbe kullanarak, yeniden kullanım yapabilirsiniz 2. Şeffaf PC fincan, PC fincan kaldırmak için temiz bir bez ile silin, zedeleyecek şey PC Fincan Malzeme kullanmayın temizlemek için kimyasal ambalaj Içerir:

Etiketler: Ucuz Hava Kompresör Nem Su Trap Filtresi Regülatörü Ayırıcı & Montaj Bağlantı, Yüksek Kalite Hava Kompresör Nem Su Trap Filtresi Regülatörü Ayırıcı & Montaj Bağlantı, Çin Güç Aracı Aksesuarları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 8cm x 5cm (3.94in x 3.15in x 1.97in)
diy malzemeleri elektrik
Model Numarası Air Compressor
Marka Adı RERAS

Değerlendirmenizi yazın!

Hava Kompresör Nem Su Trap Filtresi Regülatörü Ayırıcı & Montaj Bağlantı

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler