CS2-4-20MA çift potansiyometre düzenleyen çıkış dijital ekran akım kaynağı sinyal jeneratör

Yeni

₺128.38

Modname = ckeditor
1. Ürün genel bakış
Erişim güç gönderilebilir. 4-20MA Endüstriyel standart sabit akım kaynağı kontrol sinyal çıkışı , Sayı çıkış akım Ma gösterir. , Hassas bir bit sonra. . Iç tasarım çeşitli koruma devreleri vardır. , Çıkış sinyali saflık , Tüm makine istikrarlı ve güvenilir. . Ürünleri için kullanılabilir: frekans dönüştürücü kontrol, PLC Hata ayıklama, vana ayarı, enstrüman test, LED test, analog verici çıkışı, sinyal kaynağı nesil, vb. . Kafa kabuk , Kolay yüklemek için
Iki. Karakteristik
1. Uygun kablolama bakım , Kullanımı 4 Pozisyon 5.08 MM Aralığı arasındaki erkek ve kadın soket çıkışları . Korumak için kolay ve geleneksel tel bağlantı terminalleri ile sadece vidalar. .
Ara saklıdır aralığı , Daha güvenli kullanmak için
2. Süper uzun yaşam , Yüksek aşınma direnci potansiyometre .
3. Güç giriş ters koruma karşı koruma vardır. , Kendini kurtarma sigorta koruması
4. Sinyal çıkışı yıldırım koruma vardır. , Karşı koruma ESD Elektrostatik koruma , Anti parazit koruma .
5. Standart 5135 Kafa kabuk , Kolay yüklemek için .
6. Çift kolları , Kaba tuning yüzgeçleri ayrılır. Kullanımı duyusal tasarım daha makul.
7. Seçimi 0.56 Inç yüksek parlaklık uzun ömürlü dijital ekran . Garantili uzun bir mesafeden. , Ekran etkisi güçlü ışık altında .
8. Giriş ve çıkış soketleri tespit vardır. , Interkelasyon önlenmesi . Daha insancıllaştırma kullanın , Güvenli ve daha güvenilir .
Üç. Elektrik parametreler
1. Güç giriş gerilimi 7-30 V ( Özelleştirilmiş olabilir 5 V Güç kaynağı ). Çıkış yük ile eşleşen dikkat. , Daha iç direnci yük olduğunu. , Besleme gerilimi yüksek maç için yan. . Belirli eşleştirme hesaplama parametreleri bir sürü bulmak gerekiyor önce bu hesaplanabilir. , En kullanıcılar böyle koşulları veya el üzerinde hiçbir ilgili bilgi var. . Deneyimi ile, biz bu sorunu çözebilir. : Genellikle seçebilirsiniz. 9 V/12 V/24 V Herhangi bir gerilim kaynağı. . Eğer bu maksimum akım yeterli değildir bulundu, bu yeterli değil. 20MA Durumunda , Sen sorunu çözmek sinyal artırarak eşleştirme kaynağı gerilim yavaş yavaş. . Genel endüstriyel seçimi 24 V Güç kaynağı yapacağız. .

Etiketler: Ucuz CS2 4 20MA çift potansiyometre düzenleyen çıkış dijital ekran akım kaynağı sinyal jeneratör, Yüksek Kalite CS2-4-20MA çift potansiyometre düzenleyen çıkış dijital ekran akım kaynağı sinyal jeneratör, Çin Güç Aracı Aksesuarları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
diy malzemeleri elektrik

Değerlendirmenizi yazın!

CS2-4-20MA çift potansiyometre düzenleyen çıkış dijital ekran akım kaynağı sinyal jeneratör

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler